BLOG

Kdy přichází ten správný čas na Reiki nebo Shamballu, případně obojí?

Je to v době, kdy se hlásí nějaké potíže nebo je to dřív?

Už jsem se zde určitě zmiňovala o tom, co to Reiki a Shamballa je a jak na nás působí. Ve stručnosti zopakuji pro ty z vás, kdo to ještě nevíte.

Reiki a Shamballa jsou dvě energie, ke kterým má přístup každý a každý s nimi může pracovat. Umí nám vyčistit z naší aury veškeré balasty, které jsme si do ní v průběhu našeho životauložili. Jsou to nezpracované emoce, které se tam střádají a střádají a jednoho dne se přeplní a něco se stane. Většinou je to tak, že se ohlásí nějaká nemoc. Podle symptomů se dá psychosomaticky odhalit, co mohlo být spouštěčem této choroby.

Například cukrovka nám vypovídá něco o tom, že náš život je plný starostí, stresu, obav z budoucnosti, chybí sebeláska a tak vlastně chybí určitá sladkost života.

A zde se dostávám k odpovědi na otázku z úvodu.

Čas na práci s energiemi, ať už formou terapie nebo kurzu a následně samoterapie, je právě teď. Neodkládat to ani na malou chvíli a začít hned, jakmile se o Reiki nebo Shamballu aspoň minimálně začnete zajímat.

A proč?

Protože, jak se říká, kdo je připraven není překvapen.

Terapie mohou velmi pomoci, dovedu vám posílat energie osobně i na dálku. Každopádně jedno sezení toho mnoho nezmůže, je to práce na více času, aby se dostavil očekávaný efekt. Kdo si myslí, že mu jednou pošlu Reiki nebo Shamballu a bude mít vše vyřešeno, tak se velmi mýlí.

Nejlepší a rozhodně pro vás po finanční stránce nejvýhodnější forma je nechat si energie aktivovat. Pokud máte ke mně důvěru, můžete si koupit kurz u mne. Jsem schopna vám předat veškeré vědomosti, které mám a naučit vás to, co umím já, abyste si mohli pomáhat sami sobě a nestálo vás to nic.

Pokud totiž budete Reiki a Shamballu používat denně, bude vám energie každý den pomalu pracovat ve vaší auře a bude ji čistit a odstraňovat všechny bloky. Dokonce je schopná vám pomoci s odpouštěním, které je samo o sobě velmi těžké, ale je také velmi prospěšné. Možná nejprospěšnější ze všeho, co by se měl každý z nás naučit a dělat.

Pracovat každý den s energií je vlastně něco jako čistit si zuby, prostě taková prevence, která je určitě potřebná a pomáhá nám předcházet tomu špatnému, co by nás třeba časem mohlo potkat.

Chcete se naučit s energií pracovat?

Kontaktujte mne, já vám odpovím na všechny dotazy a třeba se i staneme učitelem a žákem




Proč a jak se vrátit do harmonie, neztrácet energii a jak si ji doplnit, být zdravější, živější, plní energie - to a ještě mnohem víc vás naučí kurz Reiki. Jak mít víc energie, mít jí dostatek, mít nadbytek, zmírnit bolesti, vyřešit bloky - proč bolí hlava, záda... .Při nedostatku energie jdeme přes limit, bolest je ukazatelem těla, že nemáme dost...

Pro nový rok jsem si připravila pro vás právě tuto novinku. Masáž zad je doplněna olejem, který se rozpustí zapálením vonné svíčky. Teplota je ideální pro použití k masáži a navíc má spoustu dalších benefitů. Olej zanechá pokožku hedvábně hladkou, vyživenou a provoněnou na dlouhé hodiny. V kombinaci s teplem se látky lépe vstřebávají a posilují tak...

Dnes konečně dorazila první várka letáčků, které obsahují také kupónek na slevu 10 % z ceny jakékoliv služby, kterou si vyberete. Letáček bude volně dostupný v prodejně Levné knihy v Táboře, ve Světlušky Tábor na Budějovické ulici a také zde, takže si ho klidně můžete stáhnout, vytisknout a uplatnit nebo můžete přijít a mít ho stažený v mobilu.

Přijměte pozvání na adventní setkání ke zklidnění, relaxaci, harmonizaci a k načerpání energie pomocí léčivých a meditačních hudebních nástrojů intuitivní formou.

Kurz Shambally

04.11.2023

V úterý 24.10.2023 jsem pořádala v Táboře u Světlušek historicky první kurz Shambally se zasvěcením do I. a II. stupně. Ačkoliv je Shamballa energie, která pracuje jednoduše a geniálně na dálku, udělali jsme si vlastně takový první seminář, kde jsme si o energii a práci s ní popovídali a vysvětlili si, jak funguje a co všechno dokáže. Mí žáci velmi...

Jsem masérka

04.11.2023

Od října 2023 rozšiřuji portfolio služeb o sportovní a regenerační masáže.

Indická masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí šíje, krku, ramen, hlavy a obličeje. Pomáhá zmírnit bolesti očí, snížit počet migrén a jejich intenzitu, zlepšuje kvalitu vlasů, odbourává nespavost, může pomoci odstranit hučení v uších, navozuje pocit duševní pohody a celkové harmonizace, jak fyzické, tak duševní. Je tedy vhodnou terapií na...

O Reiki

02.07.2023

Energie Reiki je jemnohmotná energie, je jako hodná maminka, která pohladí tělo, uklidní duši.

Indická masáž hlavy - antistresová

Indická masáž hlavy se zaměřuje na uvolnění napětí šíje, krku, ramen, hlavy a obličeje. Pomáhá zmírnit bolesti očí, snížit počet migrén a jejich intenzitu, zlepšuje kvalitu vlasů, odbourává nespavost, může pomoci odstranit hučení v uších, navozuje pocit duševní pohody a celkové harmonizace, jak fyzické, tak duševní. Je tedy vhodnou terapií na zmírnění stresu, který se nejvíce projevuje právě ztuhlostí ramen, krku a hlavy. Podporuje také jasnější myšlení a koncentraci, zbavuje deprese. Tato masáž se v Indii praktikuje jako součást ajurvédského učení už více než 1000 let. Masáž se provádí vsedě a v oblečení, nejlépe v bavlněném tričku. Před masáží je vhodné sundat veškeré šperky včetně náušnic. Masáž nelze provádět v těchto případech:- proděláváte infekční onemocnění nebo máte horečku- máte neléčený vysoký nebo nízký tlak- v těle je infekce nebo zánět- máte zranění, jste po operaci, nehodě, úrazu- při nádorovém onemocnění- onemocnění cév- epilepsie- lupénka - těhotenství, šestinedělí, kojení, menstruace- psychické onemocnění (pouze se souhlasem lékaře)