Kdy přichází ten správný čas na Reiki nebo Shamballu, případně obojí?

06.01.2024

Je to v době, kdy se hlásí nějaké potíže nebo je to dřív?

Už jsem se zde určitě zmiňovala o tom, co to Reiki a Shamballa je a jak na nás působí. Ve stručnosti zopakuji pro ty z vás, kdo to ještě nevíte.

Reiki a Shamballa jsou dvě energie, ke kterým má přístup každý a každý s nimi může pracovat. Umí nám vyčistit z naší aury veškeré balasty, které jsme si do ní v průběhu našeho životauložili. Jsou to nezpracované emoce, které se tam střádají a střádají a jednoho dne se přeplní a něco se stane. Většinou je to tak, že se ohlásí nějaká nemoc. Podle symptomů se dá psychosomaticky odhalit, co mohlo být spouštěčem této choroby.

Například cukrovka nám vypovídá něco o tom, že náš život je plný starostí, stresu, obav z budoucnosti, chybí sebeláska a tak vlastně chybí určitá sladkost života.

A zde se dostávám k odpovědi na otázku z úvodu.

Čas na práci s energiemi, ať už formou terapie nebo kurzu a následně samoterapie, je právě teď. Neodkládat to ani na malou chvíli a začít hned, jakmile se o Reiki nebo Shamballu aspoň minimálně začnete zajímat.

A proč?

Protože, jak se říká, kdo je připraven není překvapen.

Terapie mohou velmi pomoci, dovedu vám posílat energie osobně i na dálku. Každopádně jedno sezení toho mnoho nezmůže, je to práce na více času, aby se dostavil očekávaný efekt. Kdo si myslí, že mu jednou pošlu Reiki nebo Shamballu a bude mít vše vyřešeno, tak se velmi mýlí.

Nejlepší a rozhodně pro vás po finanční stránce nejvýhodnější forma je nechat si energie aktivovat. Pokud máte ke mně důvěru, můžete si koupit kurz u mne. Jsem schopna vám předat veškeré vědomosti, které mám a naučit vás to, co umím já, abyste si mohli pomáhat sami sobě a nestálo vás to nic.

Pokud totiž budete Reiki a Shamballu používat denně, bude vám energie každý den pomalu pracovat ve vaší auře a bude ji čistit a odstraňovat všechny bloky. Dokonce je schopná vám pomoci s odpouštěním, které je samo o sobě velmi těžké, ale je také velmi prospěšné. Možná nejprospěšnější ze všeho, co by se měl každý z nás naučit a dělat.

Pracovat každý den s energií je vlastně něco jako čistit si zuby, prostě taková prevence, která je určitě potřebná a pomáhá nám předcházet tomu špatnému, co by nás třeba časem mohlo potkat.

Chcete se naučit s energií pracovat?

Kontaktujte mne, já vám odpovím na všechny dotazy a třeba se i staneme učitelem a žákem