Co mohu nabídnout

Poskytuji služby, které pomáhají lidem v obnově jejich zdraví a pohody. Vím, že život může být často plný stresu, který postupem času může vést ke vzniku nemocí. 

K obnově vitality, zbavení  negativních emocí a k celkové relaxaci a regeneraci využívám  sportovní a regenerační masáž zad a šíje, relaxační reflexní masáž chodidel, indickou masáž hlavy antistresovou,  aromaterapeutická masáž Miracle essential therapy  a jako doplněk nabízím techniku práce s energiemi Reiki a Shamballa.


SPORTOVNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽ

Je  typ masáže, při které dochází k úplné relaxaci svalů a tím tedy k odstranění únavy. Podle zvoleného typu masáže se také odvíjí její délka od cca 30 minut až po 90 minut. Po regenerační masáži je velmi vhodné ten den již spíše odpočívat, aby se znásobil její účinek a tělo se opravdu mohlo regenerovat. Na všechny typy masáží, které vás uvolní, zrelaxují, osvěží, dodají klid a pohodu využijte rezervaci zde.


RELAXAČNÍ REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

Tato technika podporuje samoléčebné schopnosti těla, pomáhá odstranit bolesti hlavy a migrény, zlepšuje spánek, odstraňuje nahromaděný stres, nastartuje metabolismus, povzbudí imunitu, podpoří regeneraci těla, harmonizuje tělesný a duševní systém. Lze použít samostatně nebo spolu s terapií Reiki a Shambally. Provádím v pohodlí vašeho domova v dojezdové vzdálenosti kolem Tábora.  Rezervujte si termín zde


PRÁCE S ENERGIEMI REIKI A SHAMBALLA

Když jsou vaše emoce zablokované, přichází nemoc. S energiemi Reiki a Shamballa znovu získáte kontrolu nad svým životem a zdravím. Umí zbavit tělo škodlivin, uvolňují blokády, pomáhají při vyčerpání a únavě, terapie je vhodná po operacích, jako doplňkové ošetření po chemoterapiích, redukuje krevní tlak, podporuje imunitní systém, zvyšuje vitalitu a oddaluje proces stárnutí, zlepšuje paměť, napomáhá soustředění, koncentraci. Energie Reiki a Shamballa jsou vždy prospěšné pro dosažení zlepšení i udržení optimálního zdravotního stavu, zlepšují také účinnost jiných druhů terapií. Energiím v jejich působení nebrání čas ani prostor, takže je možné je poskytovat i na dálku bez přímého fyzického kontaktu. Rezervovat termín si můžete zde


S čím vším se na mne můžete obracet?

- zmírnění až odstranění bolestí

- regenerace těla dle potíží

- dodání energie před i po operacích, chemoterapiích

-odstranění energetických blokád

- zvýšení imunity

- pomoc při odstraňování závislostí

-vyčištění prostor domu, bytu, kanceláře od negativních emocí

-harmonizace životní energie

-široký rozsah působení ve fyzické i mentální úrovni člověka


Nezávazná registrace pro vaše nákupy BEWIT